Podstawowe zasady treningu zdrowotnego

Zgubienie zbędnych kilogramów, nie musi wiązać się tylko z rygorystyczną dietą. Kluczem do sukcesu jest zaplanowanie Twoich działań w sposób mądry i efektywny, tak byś mógł długofalowo cieszyć się uzyskanymi rezultatami. Nasz catering dietetyczny dba, abyś na stałe zmienił swoje nawyki żywieniowe i prowadził zdrowy tryb życia.Dzięki Naszej współpracy z trenerem personalnym otrzymasz możliwość ogólnej poprawy zdrowia poprzez podejmowanie systematycznej aktywności ruchowej. Przygotowany i dobrany do indywidualnych potrzeb trening pomoże Ci szybciej zobaczyć efekty Twoich zmagań z dotychczasową masą ciała. Aktywność fizyczna pod okiem specjalisty wpłynie przede wszystkim na poprawę Twojej sprawności. Polepszy kondycję, wzmocni siłę Twoich mięśni i wyrzeźbi sylwetkę.

Trening personalny

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną i potrzebujesz fachowej pomocy skontaktuj się z trenerem Diety Do Domu. Catering zadba o Twoje codziennie odżywianie, a Nasz trener ustali dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeń. Pamiętaj, że kompleksowe podejście może zagwarantować wymierne efekty Twoich działań.

Jak ćwiczyć?

Nie możesz zmobilizować się do samodzielnych ćwiczeń w domu, w klubie fitness czy w plenerze? Oferujemy Tobie kompleksową pomoc w organizacji indywidualnego planu ćwiczeń dostosowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Trening nie zawsze musi oznaczać wielogodzinne sesje w klubie fitness. Dzięki kompleksowemu podejściu aktywność ruchową możesz wykonywać zarówno w domu, w parku, jak i w miejscu pracy. Nasz zespół pomoże Ci dobrać taki plan treningowy, który będziesz w stanie zrealizować i którego efekty szybko dostrzeżesz.

Katarzyna Szczęsna trener personalny.
Maciej Blandzi trener personalny.

+48512413246
+48664993920

kontakt@ptinstitute.pl