PANEL KLIENTAZAMÓW
Podstawowe zasady treningu zdrowotnego

Podstawowe zasady treningu zdrowotnego

Zgubienie zbędnych kilogramów, nie musi wiązać się tylko z rygorystyczną dietą. Kluczem do sukcesu jest zaplanowanie Twoich działań w sposób mądry i efektywny, tak byś mógł długofalowo cieszyć się uzyskanymi rezultatami. Nasz catering dietetyczny dba, abyś na stałe zmienił swoje nawyki żywieniowe i prowadził zdrowy tryb życia.Dzięki Naszej współpracy z trenerem personalnym otrzymasz możliwość ogólnej poprawy zdrowia poprzez podejmowanie systematycznej aktywności ruchowej. Przygotowany i dobrany do indywidualnych potrzeb trening pomoże Ci szybciej zobaczyć efekty Twoich zmagań z dotychczasową masą ciała. Aktywność fizyczna pod okiem specjalisty wpłynie przede wszystkim na poprawę Twojej sprawności. Polepszy kondycję, wzmocni siłę Twoich mięśni i wyrzeźbi sylwetkę.

Trening personalny

Trening personalny

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną i potrzebujesz fachowej pomocy skontaktuj się z trenerem Diety Do Domu. Catering zadba o Twoje codziennie odżywianie, a Nasz trener ustali dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeń. Pamiętaj, że kompleksowe podejście może zagwarantować wymierne efekty Twoich działań.

Jak ćwiczyć?

Jak ćwiczyć?

Nie możesz zmobilizować się do samodzielnych ćwiczeń w domu, w klubie fitness czy w plenerze? Oferujemy Tobie kompleksową pomoc w organizacji indywidualnego planu ćwiczeń dostosowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Trening nie zawsze musi oznaczać wielogodzinne sesje w klubie fitness. Dzięki kompleksowemu podejściu aktywność ruchową możesz wykonywać zarówno w domu, w parku, jak i w miejscu pracy. Nasz zespół pomoże Ci dobrać taki plan treningowy, który będziesz w stanie zrealizować i którego efekty szybko dostrzeżesz.

Wypróbuj nas - Pakiet próbny

3 dni za 119 zł

Wypróbuj nasPakiet próbny

Korzystaj z diety z dowozem w Trójmieście, jeśli chcesz delektować się zbilansowanymi i pełnowartościowymi daniami z wysokiej jakości produktów. Każdy pakiet zawiera 5 zbilansowanych posiłków dziennie.

 

Pakiet próbny – wypróbuj nas!!! 119 zł za 3 dni*

Dostawa płatna od 3 zł do 7 zł dziennie w zależności od miejsca dostawy.

Zamów online

Partnerzy

Dieta do domu
ul. Jana z Kolna 13
81-746 Sopot

+48 587 436 803

dietadodomu@wp.pl

dietadodomu na Instagramie

dietadodomu na Facebook'u

 

 

Obserwuj nas, aby być z nami na bieżąco i otrzymywać zniżki!