PANEL KLIENTAZAMÓW

Dieta sport

Dieta Sport to 4 pożywne posiłki, specjalnie zbilansowane dla osiągania lepszych wyników. Jesteś osobą bardzo aktywną, dużo trenujesz, a jednocześnie chcesz mieć zdrową i dobrze zbilansowaną dietę?

 

Jeśli TAK, to nasi dietetycy zadbali o to byś spokojnie zajął się trenowaniem. Przygotowali dietę, która po Twoim wykonanym wysiłku uzupełni zapotrzebowanie na białko w wysokiej jakości, węglowodany oraz tłuszcze, a przy tym doda mnóstwo energii..

 

Dzięki naszej diecie masz zapewnioną szybszą regenerację po treningu, a dostarczone mikro i makroskładniki pomagają w budowaniu Twojej wymarzonej i zdrowej sylwetki. Znajdziesz tu różnorodność składników wszystkich grup takich jak: mięsa, ryby, jaja od kur z wolnego wybiegu, nabiał, orzechy, nasiona, super foodsy od lokalnych dostawców.

 

W skład zestawu wchodzą 4 posiłki; śniadanie, obiad, kolacja oraz posiłek potreningowy z zawartością wysokiej jakości odżywki białkowej w przeróżnych propozycjach form podania.

 

Wiemy, jak ważna dla sportowca jest wiedza co i w jakich ilościach spożywa, dlatego na każdym posiłku umieszczamy informację z wartością energetyczną oraz rozkładem makroskładników. Z nami na pewno osiągniesz swój cel!.

Zamów dietę

Partnerzy

Dieta do domu
ul. Jana z Kolna 13
81-746 Sopot

+48 587 436 803

dietadodomu@wp.pl

dietadodomu na Instagramie

dietadodomu na Facebook'u

 

 

Obserwuj nas, aby być z nami na bieżąco i otrzymywać zniżki!